2012/06/16

Straganowo Bulwarowo - reorganizacja


Bogowie nie pozostają głusi na modły zdegustowanego, szemrzącego ludu. Władcy kaszubskiego Olimpu wysłuchali stękania, narzekania i marudzenia podwładnych śmierteników. Zunifikowano i przeniesiono część
kramów z odpustową popeliną odsłaniając panoramę 3miasta. Wow! Hura!


Udowodnili posiadanie wielkiego czułego ucha na najczęściej wyrażane półgębkiem niezadowolenie w domowych zaciszach, między sobą, gniotąc beret. Gdyby tylko nie kilka faktów jak oskalpowanie bulwaru z ławek oraz ciąg dalszy blokowania przejścia przy fokarium można by pomyśleć, że są bezgranicznie mądrzy. Jednak o tym zapomniano. W dalszym ciągu będzie trzeba unikać tego jednego z wąskich gardeł helskiej turystyki.


Tak więc jest lepiej lecz nie na tyle by mruczeć z zadowolenia. Pozostaje czekać kiwając palcem w bucie. Oczywiście na stojąco, bo usiąść nie ma gdzie, a spacerowanie "zrekonstruowanym" bulwarze po osławionych robotach grozi nieoczekiwanym zapisem do stomatologa podobnie jak zignorowanie wspaniałych cieków na ulicy Wiejskiej.

1 komentarz:

  1. no proszę, u nas też z nastaniem nowej burmistrz obiecywane są porządki,zobaczymy

    OdpowiedzUsuń

Pamiętaj! Komentarze są moderowane, zawierające wulgarne zwroty będą kasowane lub cenzurowane gwiazdkami. Zauważ, nie jestem botem i nie przejdą kombinacje dzielenia wulgaryzmów na sylaby, u=oo, j=y itp. sztuczki :)