2013/02/25

Tanie śmieci - nowe wysypisko

W naszej magicznej osadzie usłyszeć można szepty, gaworzenia, pomruki, niekiedy krzyki. Jedne to z zadowolenia, inne z oburzenia nad ustawą śmieciową. Tym zbulwersowanym, stopniowo uruchamiającym zbulwersowanie i przyszłościowo dla tych którzy się zbulwersują pewna tajemnicza grupa leśny dziadów -może nawet uzbrojona w repliki broni z II wojny światowej- wyszła na przeciw. Tak więc dla niechcących brać udziału w ogólnopolskiej akcji selekcji odpadów. Progresywnej akcji ponieważ przypuszczam niebawem ludzie będą musieli sami przetwarzać papier, tworzywa a nawet metale do postaci wsadowej i opłacając wywóz śmieci dostarczać na plecach zakładowi oczyszczającemu. Yhm, yhm.. Dla nich to stworzono piękne proekologiczne -w lasie- wysypisko śmieci, śmieciów i śmieciorów. Od września 2012 funkcjonowało na zasadzie zaproszenia, takie niby ekskluzywne. Aktualnie dostępne dla wszystkich.


Mało kto tam zagląda. A z pewnością nikt z tych którzy powinni. I to od dłuższego czasu. Odnalezienie inicjatora tej szczytnej, leśnej burdelparady prawdopodobnie nie byłoby ponad siły średniej klasy jasnowidza z uprawnieniami po weekendowym studium detektywistycznym. O dziwo, nadal spora tam ilość rur wodnych. Czyżby wszyscy leśni wykopywacze i wycinacze wszystkiego co metalowe wyjechali za granicę?:( Wesoło nam rośnie pośród szumu drzew i śpiewu dzików radosna góra śmieci - nasza dumna wizytówka. Zakładam się o zatopiony helski dzwon, że przez lato 2013 przybierze na rozmiarach dzięki temu samemu organowi założycielskiemu, który przyczynił się do jej powstania 2012 roku.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pamiętaj! Komentarze są moderowane, zawierające wulgarne zwroty będą kasowane lub cenzurowane gwiazdkami. Zauważ, nie jestem botem i nie przejdą kombinacje dzielenia wulgaryzmów na sylaby, u=oo, j=y itp. sztuczki :)