2012/01/01

Bombermani - ufole z uszkodzonymi rozoomami


Stało się... Wylądowali... Od dni kilku grasują po Helu hordy kosmicznej dziczy. Pod nosem szkoły i urzędu miasta na ulicy Wiejskiej w biały dzień uparcie udowadniają negatywny wpływ promieniowania kosmicznego
na ich mózgi detonując petardy nie licząc się z mieszkańcami, przechodniami, najmłodszymi we wózkach ani emerytami dla których ten jeden niespodziewany dodatkowy impuls może okazać się ostatnim ekstremalnym przeżyciem, stać się miejscem teleportacji w inny wymiar i przepustką na wysypisko zepsutych ludzi (nad tym rząd pewnie by nie ubolewał) osobiście wierzę, że Kostucha nie zawsze używa kosy, petard też może:). Na pomoc Men Nn Black liczyć raczej nie można jak i na pomoc wuja Sama w ogóle... chyba, że na jej namiastkę... wypinając się zadem w stronę mocarstwa. Miejscowa służba mundurowa OHP czytaj Ochotniczy Hufiec Prewencji przez naśmiewców skrót tłumaczony jako Oddział Heroicznego Poświęcenia a przez zdecydowanych przeciwników wszelkich środków przymusu jako "O? Ha! Pfi...". Nie radzi sobie z problemem głównie w okolicach czasu noworecznego. I tu rodzi się pytanie. Czy złapanie takiego kosmicznego chwasta z którym nie radzą sobie "normalne" formacje i przysłowiowe "kopnięcie w d..." uczyniłoby ze mnie zgodnie z prawem tego złego? Prawdopodobnie tak. Pozostają inne mniej inwazyjne sposoby walki o spokój w "swoim" otoczeniu?
Nagrywanie, fotografowanie zwyroli? Byłoby to jakimś rozwiązaniem. Na bierząco uzupełniałoby się galerię w "helskich" mediach: strony internetowe o końcówce krowiego ogona i miejscowa kablówka. Galerii można by nadać nazwę "Twój młodociany i niebezpieczny sąsiad". Ciekawe mogłoby być podsumowanie akcji. Reakcje rodziców, czy faktycznie wszyscy mają na tyle dobrze w domu by szastać mamoną na takie popierdółki jak petardy i jak weszli w posiadanie środków pirotechnicznych jako nieletni kosmici. Chociaż z tym ostatnim już teraz wiadomo... było różnie. Bo widuje się i pełnoletnich kosmitów z zwarciem miedzy uszami.
Petarda taka poza hukiem i błyskiem jest słabym nośnikiem fajności. Najprościej byłoby po prostu ich zabronić a ogólnokrajowy problem o którym piszę plus konsekwencje medyczne takich zabaw zdecydowanie by zmalał.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pamiętaj! Komentarze są moderowane, zawierające wulgarne zwroty będą kasowane lub cenzurowane gwiazdkami. Zauważ, nie jestem botem i nie przejdą kombinacje dzielenia wulgaryzmów na sylaby, u=oo, j=y itp. sztuczki :)